Aktualizováno 15.5. 2015 16:50

Nejlíp vaří moje máma! Startuje v SOBOTU 23. května!

Témata:

Nejlíp Vaří moje máma! - to je nový formát zábavné soutěžní show o vaření, ve které se dvojice složené z rodičů a jejich dospělých dětí mezi sebou utkají v napínavém kuchařském souboji plném emocí a dramatických situací.

Televize Nova tuto show poprvé představí v sobotní podvečer 23. května. Následně bude vysílána každou sobotu a neděli před Televizními novinami. Rodiče se v soutěži objeví v rolích poradců a instruktorů, kteří mohou do vaření své dcery nebo syna v případě krize vstoupit a pokusit se tak zachránit jídlo, které se na závěr podrobí přísnému posouzení soudcem rozhodujícím o vítězi.

Nejlíp vaří moje máma! - 3


Jako soudce se představí známý kuchař italského původu Emanuel Ridi, který ke své roli přistupuje s respektem: „Úloha soudce je pro mě velkou výzvou, protože jsem vždy stál spíše na druhé straně. Soudit budu samozřejmě spravedlivě a podle chutí, které mi dala do vínku už moje maminka.“

 

Nejlíp vaří moje máma! - 8


Soutěžní show o vaření Nejlíp vaří moje máma! je původně španělský formát, který byl na tamním trhu velmi populární a například v Argentině se stal jedním z nejúspěšnějších nově uvedených pořadů. Na letošním festivalu MIPTV v Cannes zvítězil v kategorii nejlepší studiová gameshow.


Podívejte se na fotogalerii:

15

Nejlíp vaří moje máma - fotogalerie

Nejlíp vaří moje máma! - 5

Hodnocení:


Zábavný pořad Nejlíp vaří moje máma si nenechte ujít už v SOBOTU 23. května od 18:25 na Nově.

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.